TARCZA WIDIOWA 300X96TX30 MM YT-6078
TARCZA WIDIOWA 300X96TX30 MM YT-6078 TARCZA WIDIOWA 300X96TX30 MM YT-6078
Модель: B-YT-6078
EAN: 5906083960789
Виробник: Yato
Waga: 1.35 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 96 zębów
Zęby z węglika wolframu zapewniają trwałość przy cięciu.
Przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Zastosowanie do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 300 mm
  • Maksymalne obroty: 5000 obr/min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm