TARCZA WIDIOWA 300X60TX30 MM YT-6077
TARCZA WIDIOWA 300X60TX30 MM YT-6077 TARCZA WIDIOWA 300X60TX30 MM YT-6077
Модель: B-YT-6077
EAN: 5906083960772
Виробник: Yato
Waga: 1.4 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 60 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Umożliwia cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Zapewnia gładkie krawędzie cięcia i minimalizuje odpryski
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 300 mm
  • Średnica otworu mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 60
  • Maksymalne obroty: 5000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm