TARCZA WIDIOWA 300X40TX30 MM YT-6076
TARCZA WIDIOWA 300X40TX30 MM YT-6076 TARCZA WIDIOWA 300X40TX30 MM YT-6076
Модель: B-YT-6076
EAN: 5906083960765
Виробник: Yato
Waga: 1.34 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 40 zębów
Wyposażona w zęby z nakładką z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięć poprzecznych, wzdłużnych i kątowych.
Cechy
  • Przeznaczona do cięcia poprzecznego
  • Możliwość wykonywania cięć wzdłużnych w drewnie i płytach
  • Możliwość wykonywania cięć kątowych
  • Zastosowanie w drewnie, płytach drewnopochodnych oraz tworzywach sztucznych
Dane techniczne
  • Zastosowanie: Drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: Węglik wolframu
  • Średnica: 300 mm
  • Maksymalne obroty: 5000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm