TARCZA WIDIOWA 300X24TX30 MM YT-6075
TARCZA WIDIOWA 300X24TX30 MM YT-6075 TARCZA WIDIOWA 300X24TX30 MM YT-6075
Модель: B-YT-6075
EAN: 5906083960758
Виробник: Yato
Waga: 1.3 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 24 zęby, otwór 30 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu zwiększają żywotność narzędzia.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Zaprojektowana do cięcia poprzecznego
  • Możliwość cięcia wzdłużnego
  • Dostosowana do cięcia kątowego
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 300 mm
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm