TARCZA WIDIOWA 250X60TX30 MM YT-6072
TARCZA WIDIOWA 250X60TX30 MM YT-6072 TARCZA WIDIOWA 250X60TX30 MM YT-6072
Модель: B-YT-6072
EAN: 5906083960727
Виробник: Yato
Waga: 0.9 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 250 mm, 60 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięcia poprzecznego, wzdłużnego oraz kątowego.
  • Możliwość cięcia poprzecznego, wzdłużnego oraz kątowego
  • Przeznaczona do drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Dla urządzenia: YT-82165
  • Średnica tarczy: 250 mm
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm