TARCZA WIDIOWA 250X40TX30 MM YT-6071
TARCZA WIDIOWA 250X40TX30 MM YT-6071 TARCZA WIDIOWA 250X40TX30 MM YT-6071
Модель: B-YT-6071
EAN: 5906083960710
Виробник: Yato
Waga: 0.925 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 250 mm, 40 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu, współpracuje z urządzeniem YT-82165.
Cechy
  • Węglik wolframu zapewnia długotrwałą ostrość przy intensywnym użytkowaniu
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 250 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 40
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm