TARCZA WIDIOWA 250X24TX30 MM YT-6070
TARCZA WIDIOWA 250X24TX30 MM YT-6070 TARCZA WIDIOWA 250X24TX30 MM YT-6070
Модель: B-YT-6070
EAN: 5906083960703
Виробник: Yato
Waga: 0.9 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 250 mm, 24 zęby
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Możliwość wykonywania cięcia poprzecznego, wzdłużnego oraz kątowego
  • Kompatybilność z większością ukośnic i pilarek
  • Uzyskiwanie czystych krawędzi obrabianych materiałów bez zadziorów
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 250 mm
  • Liczba zębów: 24
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Maksymalne obroty: 6000 RPM
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm