TARCZA WIDIOWA 200X24TX30 MM YT-6065
TARCZA WIDIOWA 200X24TX30 MM YT-6065 TARCZA WIDIOWA 200X24TX30 MM YT-6065
Модель: B-YT-6065
EAN: 5906083960659
Виробник: Yato
Waga: 0.575 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 200 mm, 24 zęby, otwór 30 mm
Zęby z węglika wolframu zwiększające trwałość ostrza.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Praca w drewnie, płytach drewnopochodnych i tworzywach sztucznych
  • Odporność na zużycie i wysokie temperatury
Dane techniczne
  • Zastosowanie: Drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
  • Materiał zębów: Węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 200 mm
  • Maksymalne obroty: 8000 obr/min
  • Grubość rzazu: 3.2 mm
  • Grubość korpusu tarczy: 2.2 mm
  • Średnica otworu mocującego: 30 mm