TARCZA WIDIOWA 185X18TX20MM YT-6063
TARCZA WIDIOWA 185X18TX20MM YT-6063 TARCZA WIDIOWA 185X18TX20MM YT-6063
Модель: B-YT-6063
EAN: 5906083960635
Виробник: Yato
Waga: 0.35 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 185 mm, 18 zębów, otwór 20 mm
Zęby z węglika wolframu zapewniają trwałość i wydajność tnącą.
Cechy
  • Przeznaczona do drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych
  • Umożliwia cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 185 mm
  • Średnica otworu mocującego: 20 mm
  • Liczba zębów: 18 (z węglika wolframu)
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.4 mm