TARCZA WIDIOWA 184X50TX30 MM YT-6062
TARCZA WIDIOWA 184X50TX30 MM YT-6062 TARCZA WIDIOWA 184X50TX30 MM YT-6062
Модель: B-YT-6062
EAN: 5906083960628
Виробник: Yato
Waga: 0.5 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 184 mm, 50 zębów, otwór 30 mm
Zęby z węglika wolframu zwiększają trwałość narzędzia.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Umożliwia cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Kompatybilna z narzędziami takimi jak YT-82172
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 184 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 50
  • Maksymalne obroty: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm