TARCZA WIDIOWA 184X40TX30 MM YT-6061
TARCZA WIDIOWA 184X40TX30 MM YT-6061 TARCZA WIDIOWA 184X40TX30 MM YT-6061
Модель: B-YT-6061
EAN: 5906083960611
Виробник: Yato
Waga: 0.49 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 184x30 mm, 40 zębów
Zęby wykonane z węglika wolframu.
Narzędzie do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Kompatybilność z elektronarzędziami, np. YT-82172
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 184 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 40T
  • Maksymalne obroty: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm