TARCZA WIDIOWA 184X24TX30 MM YT-6060
TARCZA WIDIOWA 184X24TX30 MM YT-6060 TARCZA WIDIOWA 184X24TX30 MM YT-6060
Модель: B-YT-6060
EAN: 5906083960604
Виробник: Yato
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 184 mm, 24 zęby
Zęby z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Przeznaczona do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 184 mm
  • Średnica otworu mocującego: 30 mm
  • Liczba zębów: 24 (z nakładką z węglika wolframu)
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm