TARCZA WIDIOWA 160X18TX20 MM YT-6055
TARCZA WIDIOWA 160X18TX20 MM YT-6055 TARCZA WIDIOWA 160X18TX20 MM YT-6055
Модель: B-YT-6055
EAN: 5906083960550
Виробник: Yato
Waga: 0.322 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 160 mm, 18 zębów
Zęby z węglika wolframu, grubość segmentu tnącego 2,8 mm.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Możliwość wykonywania cięć poprzecznych, wzdłużnych i kątowych
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 160 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm
  • Liczba zębów: 18
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość tarczy: 2 mm
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm