TARCZA WIDIOWA 140X30TX16 MM YT-6053
TARCZA WIDIOWA 140X30TX16 MM YT-6053 TARCZA WIDIOWA 140X30TX16 MM YT-6053
Модель: B-YT-6053
EAN: 5906083960536
Виробник: Yato
Waga: 0.27 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 140 mm, 30 zębów
Zęby wykonane z węglika wolframu o grubości segmentu tnącego 2.8 mm.
Cechy
  • Szybkie cięcie drewna, płyt i tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 140 mm
  • Średnica mocowania: 16 mm
  • Liczba zębów: 30
  • Maksymalne obroty: 10000 obr./min
  • Materiał zębów: Węglik wolframu
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm