TARCZA WIDIOWA 130X24TX16 MM YT-6050
TARCZA WIDIOWA 130X24TX16 MM YT-6050 TARCZA WIDIOWA 130X24TX16 MM YT-6050
Модель: B-YT-6050
EAN: 5906083960505
Виробник: Yato
Waga: 0.24 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 130x24Tx16 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Przeznaczona do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
Dane techniczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 130 mm
  • Maksymalne obroty: 10000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
  • Średnica mocowania: 16 mm