KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., TORX SECURITY: T15X100MM, T27X100MM YT-0491
Модель: B-YT-0491
EAN: 5906083904912
Виробник: Yato
Waga: 0.065 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówki wkrętakowe Yato 1/4", zestaw Torx Security T15, T27
Hartowana stal S2, długość 100 mm, piaskowane wykończenie grotu.
Zestaw przeznaczony do prac serwisowych i montażowych.
Cechy
  • Profil Torx Security (TR) minimalizuje ryzyko poślizgu podczas pracy
  • Uniwersalny uchwyt sześciokątny 1/4" kompatybilny ze standardowymi wkrętarkami
Dane techniczne
  • Materiał: Hartowana stal S2
  • Długość: 100 mm
  • Rodzaj uchwytu narzędziowego: Sześciokątny (Hex Drive)
  • Rozmiar uchwytu narzędziowego: 1/4" (6.3 mm)
  • Rodzaj grotu: Torx Security (TR)
  • Rozmiary grotów: T15, T27
  • Średnica trzonu: 5 mm i 6 mm