KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT.,  PHILLIPS: PH1X150MM, PH2X150MM YT-0489
Модель: B-YT-0489
EAN: 5906083904899
Виробник: Yato
Waga: 0.09 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówki wkrętakowe Yato PH1, PH2, 150 mm
Wykonane ze stali S2 z piaskowanym wykończeniem grotu.
Cechy
  • Długość 150 mm umożliwiająca dostęp do wkrętów w trudno dostępnych miejscach
  • Uchwyt sześciokątny 1/4" (6.3 mm) kompatybilny z wkrętarkami i adapterami
  • Precyzyjne groty Phillips w rozmiarach PH1 i PH2
  • Średnica trzonu 5 mm dla PH1 oraz 6 mm dla PH2
Dane techniczne
  • Materiał: Stal S2
  • Długość: 150 mm
  • Rodzaj uchwytu narzędziowego: sześciokątny
  • Rozmiar uchwytu narzędziowego: 1/4" (6.3 mm)
  • Typ grotu: Phillips (PH)
  • Rozmiary grotów: PH1, PH2
  • Wykończenie grotu: piaskowany
  • Średnica trzonu: 5 mm (dla PH1), 6 mm (dla PH2)