KOŃCÓWKI WKRĘTAKOWE 1/4'', 2 SZT., PHILLIPS: PH1X100MM, PH2X100MM YT-0488
Модель: B-YT-0488
EAN: 5906083904882
Виробник: Yato
Waga: 0.065 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Końcówki wkrętakowe Yato 1/4", PH1, PH2, 100 mm
Wykonane ze stali S2 z piaskowanym wykończeniem grotu.
Cechy
  • Długość 100 mm ułatwia dostęp do miejsc o utrudnionym dostępie.
  • Sześciokątny uchwyt 1/4" kompatybilny z wkrętarkami i uchwytami narzędziowymi.
Dane techniczne
  • Materiał: Stal S2
  • Długość: 100 mm
  • Rodzaj uchwytu narzędziowego: sześciokątny
  • Rozmiar uchwytu narzędziowego: 1/4" (6.3 mm)
  • Rodzaj grotu: Phillips (PH1, PH2)
  • Wykończenie grotu: piaskowany
  • Średnica trzonu: 5 mm (dla PH1) | 6 mm (dla PH2)