TAŚMA PAKOWA PP BRĄZOWA 3SZT 48MMX50M 75306
TAŚMA PAKOWA PP BRĄZOWA 3SZT 48MMX50M 75306 TAŚMA PAKOWA PP BRĄZOWA 3SZT 48MMX50M 75306
Модель: B-75306
EAN: 5906083140754
Виробник: Vorel
Waga: 0.333 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma pakowa PP brązowa 48 mm x 50 m, 3 sztuki
Warstwa kleju akrylowego 13 g/m² na folii PP o grubości 20 µm.
Taśma przeznaczona do pakowania ręcznego oraz pracy z podajnikami.
Cechy
  • odporność na rozrywanie – mocna folia PP chroni zawartość paczek
  • kolor brązowy – zapewnia zlicowane zabezpieczenie paczek
  • zestaw 3 sztuk – ekonomiczne rozwiązanie do regularnego użytku
Dane techniczne
  • długość: 50 m
  • szerokość: 48 mm
  • grubość całkowita: 35 µm
  • materiał: folia PP (grubość folii 20 µm)
  • rodzaj kleju: akryl (13 g/m²)
  • tuleja: kartonowa
  • średnica wewnętrzna: 75 mm
  • średnica zewnętrzna: 95 mm