TAŚMA PAKOWA PP BEZBARWNA 3SZT 48MMX50M 75305
TAŚMA PAKOWA PP BEZBARWNA 3SZT 48MMX50M 75305 TAŚMA PAKOWA PP BEZBARWNA 3SZT 48MMX50M 75305
Модель: B-75305
EAN: 5906083140761
Виробник: Vorel
Waga: 0.323 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma pakowa PP bezbarwna 48 mm x 50 m, 3 sztuki
Warstwa kleju akrylowego o gramaturze 13 g/m² na folii PP.
Nadaje się do pakowania ręcznego oraz pracy z podajnikami.
Najważniejsze cechy:
  • odporność na rozrywanie – mocna folia PP chroni zawartość paczek
  • transparentny materiał zapewnia dyskretne zabezpieczenie
Parametry techniczne:
  • długość: 50 m
  • szerokość: 48 mm
  • grubość całkowita: 45 µm
  • materiał: folia PP (grubość folii 20 µm)
  • rodzaj kleju: akryl (13 g/m²)
  • tuleja: kartonowa
  • średnica wewnętrzna: 75 mm
  • średnica zewnętrzna: 95 mm