Zasilacz laboratoryjny: standardowy TELEDYNE LECROY T3PS43203
Модель: T-LC-T3PS43203
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 9.05 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS43203
Zasilacz laboratoryjny 4-kanałowy, 0–32V / 3A, liniowy
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS43203 to liniowe urządzenie wielokanałowe wyposażone w cztery niezależne wyjścia. Parametry wyjściowe obejmują dwa kanały o napięciu 0–32V DC i prądzie 0–3A, jeden kanał 0–5V DC / 0–1A oraz czwarty kanał o napięciu 0–15V DC i prądzie 0–1A. Urządzenie oferuje rozdzielczość regulacji napięcia na poziomie 10mV oraz prądu 1mA.
Konstrukcja urządzenia zapewnia stabilną pracę z tętnieniami i szumami napięcia nieprzekraczającymi 1mVrms oraz współczynnikiem stabilizacji przy zmianie obciążenia na poziomie ≤0,01% + 3mV. Do obsługi służy wbudowany wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala. Zasilacz zasilany jest napięciem w zakresie 100–240V AC.
Wśród funkcjonalności przyrządu znajduje się inteligentne sterowanie chłodzeniem, możliwość pracy wyjść w trybie szeregowym lub równoległym oraz zdalne włączanie i wyłączanie wyjść. Całość zamknięta jest w obudowie o wymiarach 210x155x306mm.