Zasilacz laboratoryjny: standardowy TELEDYNE LECROY T3PS13206
Модель: T-LC-T3PS13206
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 8.573 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS13206
Zasilacz laboratoryjny 0–32V / 6A, jeden kanał
TELEDYNE LECROY T3PS13206 to jednokanałowy zasilacz laboratoryjny o konstrukcji liniowej. Urządzenie pozwala na płynną regulację napięcia wyjściowego w zakresie od 0 do 32V DC oraz prądu w zakresie od 0 do 6A. Charakteryzuje się rozdzielczością ustawień na poziomie 10mV dla napięcia oraz 1mA dla prądu, zapewniając przy tym tętnienia i szumy napięcia wyjściowego nieprzekraczające 1mVrms.
Przyrząd wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala. Zastosowano w nim inteligentne sterowanie układem chłodzenia oraz funkcję zdalnego włączania i wyłączania wyjścia, co zwiększa elastyczność pracy w środowisku pomiarowym. Współczynnik stabilizacji napięcia przy zmianie obciążenia wynosi ≤0,01% + 3mV.
Zasilacz przystosowany jest do pracy z napięciem sieciowym w zakresie od 100 do 240V AC. Konstrukcja urządzenia zamknięta jest w obudowie o wymiarach 210x155x306mm.