Модель: T-LC-T3PS800011P
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 4.082 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS800011P
Опис
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS800011P
Zasilacz laboratoryjny 0–800V / 1,44A, moc 360W
TELEDYNE LECROY T3PS800011P to programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej i wielozakresowej. Urządzenie pozwala na uzyskanie napięcia wyjściowego w zakresie 0–800V DC oraz prądu wyjściowego do 1,44A, osiągając przy tym moc maksymalną 360W. Parametry wyjściowe charakteryzują się rozdzielczością napięcia 14mV oraz rozdzielczością prądu 1mA.
Stabilność pracy urządzenia potwierdzają parametry tętnień i szumów dla napięcia regulowanego, które wynoszą ≤30mVrms oraz ≤150mVpp. Zasilacz wyposażony jest w interfejsy LAN oraz USB, co umożliwia zdalną komunikację. Wymagane napięcie zasilania sieciowego mieści się w przedziale od 85V do 265V AC. Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 71x124x350mm.