Модель: T-LC-T3PS60033P
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 12.02 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS60033P
Опис
Zasilacz laboratoryjny Teledyne LeCroy T3PS60033P
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, 0–60V, programowalny, interfejsy LAN/USB/RS232
Teledyne LeCroy T3PS60033P to programowalny zasilacz laboratoryjny wyposażony w trzy niezależne kanały wyjściowe. Pierwszy i drugi kanał oferują zakres napięcia wyjściowego od 0 do 60V DC przy prądzie wyjściowym do 3A. Trzeci kanał zapewnia wyjście o wartościach 1,8V, 2,5V, 3,3V lub 5V DC z prądem do 5A. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością ustawień na poziomie 2mV dla napięcia oraz 0,1mA dla prądu, a poziom tętnień i szumów dla napięcia regulowanego nie przekracza 1mVrms.
Obsługa zasilacza odbywa się za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD TFT o przekątnej 4,3 cala. Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi oraz sterowanie zdalne jest możliwe dzięki zintegrowanym interfejsom USB, RS232, LAN oraz EXT I/O. Zasilacz pracuje przy napięciu wejściowym z zakresu 100–240V AC, a jego wymiary obudowy wynoszą 213x145x362mm.