Модель: T-LC-T3PS30051P
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 5.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS30051P
Опис
Zasilacz laboratoryjny Teledyne LeCroy T3PS30051P
Zasilacz laboratoryjny 0–30V / 5A, moc 150W
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny typu liniowego zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–30V DC oraz prąd wyjściowy do 5A, przy maksymalnej mocy wyjściowej wynoszącej 150W. Urządzenie oferuje rozdzielczość regulacji napięcia na poziomie 1mV oraz prądu 1mA. Charakteryzuje się niskim poziomem tętnień i szumów, które wynoszą odpowiednio ≤0,35mVrms oraz ≤3mVpp.
Wymiary obudowy to 154,6x144,5x280mm. Zasilanie urządzenia odbywa się w zakresie 100–240V AC. W zestawie: instrukcja obsługi, kabel USB, kabel zasilający, przewody pomiarowe. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.