Модель: T-LC-T3PS20051P
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 7.257 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS20051P
Опис
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS20051P
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 5A, moc 100W
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS20051P to programowalne urządzenie jednokanałowe o konstrukcji liniowej. Model ten charakteryzuje się mocą maksymalną wynoszącą 100W, oferując napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC oraz prąd wyjściowy do 5A. Urządzenie zapewnia wysoką precyzję parametrów z rozdzielczością napięcia wyjściowego na poziomie 100µV oraz rozdzielczością prądu wyjściowego 0,1mA.
Konstrukcja o wymiarach 107x124x313mm zasilana jest napięciem w zakresie 100–240V AC. W zestawie: kabel zasilający x3, przewód uziemiający, przewody pomiarowe. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.