Модель: T-LC-T3PS16081P
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 5.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS16081P
Опис
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS16081P
Zasilacz laboratoryjny 0–16V / 8A, moc 128W, interfejsy LAN/USB
TELEDYNE LECROY T3PS16081P to jednokanałowy, liniowy zasilacz laboratoryjny o mocy maksymalnej 128W. Urządzenie oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–16V DC oraz prąd wyjściowy do 8A, zapewniając rozdzielczość na poziomie 1mV oraz 1mA. System charakteryzuje się niskim poziomem tętnień i szumów, które wynoszą odpowiednio ≤0,35mVrms oraz ≤3mVpp.
Zasilacz przystosowany jest do pracy z napięciem zasilania w zakresie 100–240V AC. Wymiary obudowy wynoszą 154,6x144,5x280mm. W zestawie: instrukcja obsługi, kabel USB, kabel zasilający, przewody pomiarowe. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.