Модель: T-LC-T3PS160141P
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 4.082 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS160141P
Опис
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS160141P
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–160V / 14,4A, 720W
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS160141P to jednokanałowe urządzenie programowalne, zaprojektowane do pracy wielozakresowej. Oferuje napięcie wyjściowe w zakresie od 0 do 160V DC oraz prąd wyjściowy do 14,4A, przy zachowaniu mocy maksymalnej na poziomie 720W. Urządzenie charakteryzuje się rozdzielczością napięcia wyjściowego wynoszącą 3mV oraz rozdzielczością prądu wyjściowego na poziomie 2mA.
Parametry techniczne obejmują tętnienia i szumy dla regulowanego napięcia, które nie przekraczają 15mVrms oraz 80mVpp. Komunikacja oraz sterowanie zasilaczem odbywają się poprzez zintegrowane interfejsy LAN oraz USB. Zasilanie urządzenia realizowane jest napięciem zmiennym w zakresie od 85 do 265V AC. Konstrukcja o wymiarach 142x124x350mm pozwala na stacjonarne wykorzystanie w środowisku laboratoryjnym.