Модель: T-LC-T3PS062001P
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 2 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TELEDYNE LECROY T3PS062001P
Опис
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS062001P
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–6V / 200A, moc 1,2kW
Zasilacz laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3PS062001P to urządzenie programowalne, jednokanałowe, o mocy wyjściowej 1,2kW. Parametry wyjściowe umożliwiają regulację napięcia w zakresie od 0 do 6V oraz prądu w zakresie od 0 do 200A.
Urządzenie posiada wymiary zewnętrzne wynoszące 423x43,6x447,2mm. W zestawie: adapter, osłona, uchwyt montażowy x2, wspornik montażowy.