Модель: T-LC-T3CP500-5
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 0.18 kg
Відгуки: 0
Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY T3CP500-5
Опис
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3CP500-5
Sonda prądowa do oscyloskopu, pasmo 5MHz, zakres 75–500A
Sonda prądowa TELEDYNE LECROY T3CP500-5 przeznaczona jest do współpracy z oscyloskopami w celu realizacji pomiarów prądu zmiennego AC oraz stałego DC. Urządzenie charakteryzuje się pasmem przenoszenia wynoszącym 5MHz oraz czasem narastania sygnału na poziomie ≤70ns. Zakres pomiarowy sondy dla prądu AC oraz DC mieści się w przedziale od 75A do 500A.
Konstrukcja urządzenia obejmuje przewód o długości 1,5m zakończony wtykiem typu BNC, co zapewnia kompatybilność z większością standardowych wejść pomiarowych. Wymiary fizyczne sondy wynoszą 174x67,5x30mm, co umożliwia operowanie nią w typowych warunkach laboratoryjnych i serwisowych.