Модель: T-LC-T3CP50-50
Відгуки: 0
Sonda: do oscyloskopu TELEDYNE LECROY T3CP50-50
Опис
Sonda oscyloskopowa TELEDYNE LECROY T3CP50-50
Sonda prądowa 50MHz, pomiar prądu AC i DC
Sonda prądowa do oscyloskopu TELEDYNE LECROY T3CP50-50 umożliwia pomiar prądu AC oraz DC w zakresie od 7,5A do 50A. Urządzenie charakteryzuje się pasmem przenoszenia wynoszącym 50MHz oraz czasem narastania sygnału na poziomie ≤7ns.
Konstrukcja sondy wyposażona jest w przewód o długości 1m, zakończony wtykiem typu BNC. Wymiary urządzenia wynoszą 176x39,5x18mm, co pozwala na wygodne operowanie sondą w trakcie wykonywania pomiarów elektronicznych.