Модель: T-LC-T3LCR1100
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 2 kg
Відгуки: 0
Mostek RLC TELEDYNE LECROY T3LCR1100
Опис
Pomiar L, C, R, D, Q, θ, częstotliwość 10Hz–100kHz
Mostek RLC Teledyne LeCroy T3LCR1100 to urządzenie przeznaczone do pomiarów parametrów elementów pasywnych w szerokim zakresie częstotliwości od 10Hz do 100kHz. Przyrząd umożliwia pomiar rezystancji w zakresie od 10µΩ do 99999,9kΩ, pojemności od 1E-05pF do 9999,99mF oraz indukcyjności od 100µH do 9999,99H. Oprócz parametrów podstawowych, miernik realizuje pomiar DCR, dobroci Q, kąta fazowego θ, konduktancji oraz współczynnika stratności D.
Przyrząd zasilany jest napięciem w zakresie 100...240V AC. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 265x107x312mm. W zestawie: adapter D-Sub 9pin męski/żeński, kabel zasilający, przewód pomiarowy.