Модель: T-LC-T3AFG200
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 3.6 kg
Відгуки: 0
Generator laboratoryjny: funkcyjny, arbitralny TELEDYNE LECROY T3AFG200
Опис
Generator laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3AFG200
Generator funkcyjny i arbitralny 200MHz, 2 kanały
Generator laboratoryjny TELEDYNE LECROY T3AFG200 to urządzenie dwukanałowe wykorzystujące technologię Direct Digital Synthesized (DDS). Sprzęt obsługuje szeroki wachlarz przebiegów, w tym sinus do 200MHz, przebiegi impulsowe i prostokątne do 80MHz, arbitralne do 50MHz oraz przebiegi trójkątne i ramp do 5MHz. Rozdzielczość pionowa wynosi 16 bitów, a próbkowanie osiąga wartość 2,4Gsps. Urządzenie oferuje długość rekordu pamięci 20Mpts na kanał oraz obsługuje liczne rodzaje modulacji, takie jak AM, FM, PM, ASK, FSK, PSK, PWM oraz DSB-AM.
Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą kolorowego wyświetlacza LCD o przekątnej 4,3 cala z panelem dotykowym. Generator posiada wbudowany licznik częstotliwości oraz funkcję przemiatania z okresem ustawianym od 1ms do 500s. Wyjścia charakteryzują się impedancją 50Ω. Komunikację z innymi systemami umożliwiają wbudowane interfejsy LAN oraz USB.
Urządzenie o wymiarach 260,3x107,2x295,7mm przystosowane jest do zasilania napięciem 100...240V AC, a w przypadku sieci 400Hz wspiera zakres 100...120V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, kabel BNC, kabel USB, kabel zasilający.