Модель: T-LC-T3SA3200
Виробник: TELEDYNE LECROY
Waga: 6 kg
Відгуки: 0
Analizator widma TELEDYNE LECROY T3SA3200
Опис
Pomiar częstotliwości 0,9–3200MHz, impedancja wejściowa 50Ω
Analizator widma TELEDYNE LECROY T3SA3200 umożliwia prowadzenie pomiarów w zakresie częstotliwości od 0,9MHz do 3200MHz. Urządzenie charakteryzuje się impedancją wejściową wynoszącą 50Ω, co zapewnia zgodność z typowymi systemami pomiarowymi RF.
Zasilanie urządzenia realizowane jest napięciem z zakresu 100...240V AC. W przypadku zasilania częstotliwością 400Hz, wspierany zakres napięć wynosi 100...120V AC. Fizyczne wymiary analizatora to 393x207x116,5mm.