Модель: T-TK36N.10180S170A
Виробник: TEKON
Waga: 0.001 kg
Відгуки: 0
Igła testowa TEKON TK36N.10.1,80.S.170.A
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Igła testowa 5A, średnica końcówki 1,8mm, raster 4mm
Igła testowa TEKON o średnicy końcówki 1,8 mm przeznaczona jest do precyzyjnych pomiarów. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 5 A oraz maksymalną rezystancją styku wynoszącą 10 mΩ.
Konstrukcja igły obejmuje końcówkę o kształcie płaskiego walca typu 10 przy zachowaniu rastra minimalnego 4 mm. Ugięcie sprężyn robocze wynosi 4,5 mm, natomiast ugięcie maksymalne osiąga wartość 5,6 mm.