Модель: T-GH60-17-IEEE
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH60-17-IEEE
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH60-17-IEEE
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–60V / 17A, moc 1020W
Programowalny zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH60-17-IEEE to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1020W. Sprzęt pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując napięcie wyjściowe w zakresie 0–60V DC oraz prąd wyjściowy do 17A. Urządzenie zasilane jest napięciem zmiennym w przedziale 85–265V AC poprzez złącze wejściowe IEC320.
Urządzenie wspiera zdalne zarządzanie za pośrednictwem interfejsów IEEE, LAN, RS232, RS485 oraz USB. Funkcjonalność obejmuje generator arbitralny, pracę w trybie równoległym, izolowane wyjścia oraz funkcje Auto-Start i Safe-Start, a także pamięć ostatnich ustawień i blokadę panelu. Wymiary obudowy przystosowanej do montażu w szafie rack 19" wynoszą 214x43,6x493mm, a dopuszczalna temperatura pracy to 0–50°C. Producent zapewnia 60-miesięczny okres wsparcia gwarancyjnego.