Модель: T-GH40-25-ECAT
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH40-25-ECAT
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH40-25-ECAT
Zasilacz laboratoryjny 0–40V / 25A, 1kW, programowalny
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH40-25-ECAT to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 1kW. Jednostka dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–40V DC oraz prąd wyjściowy do 25A. Konstrukcja umożliwia pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, wspierając aplikacje wymagające precyzyjnej regulacji parametrów wyjściowych.
Konstrukcja o wymiarach 214x43,6x493mm jest przystosowana do montażu w szafach rack 19". Zasilacz przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C i zasilany jest napięciem w zakresie 85–265V AC poprzez złącze wejściowe IEC320 w standardzie europejskim. Produkt objęty jest 60-miesięcznym okresem gwarancji producenta.