Модель: T-GH300-3.5-MDBS
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH300-3.5-MDBS
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH300-3.5-MDBS
Zasilacz laboratoryjny 0–300V / 5A, moc 1,5kW
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH300-3.5-MDBS to programowalne, jednokanałowe urządzenie o maksymalnej mocy wyjściowej 1,5kW. Przyrząd oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie od 0 do 300V DC oraz prąd wyjściowy do 5A. Praca odbywa się w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), a parametry wyjściowe charakteryzują się tętnieniami i szumami na poziomie ≤50Vrms oraz ≤200Vpp.
Konstrukcja zasilacza o wymiarach 214x43,6x493mm przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19". Zasilanie jednostki odbywa się poprzez złącze wejściowe IEC320 w zakresie 85–265V AC. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Producent zapewnia 60-miesięczną gwarancję na oferowany model.