Модель: T-GH20-50-IEEE
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 3.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH20-50-IEEE
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH20-50-IEEE
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 50A, moc 1kW
Ten jednokanałowy, programowalny zasilacz laboratoryjny zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–20V DC przy prądzie wyjściowym do 50A. Urządzenie osiąga moc maksymalną 1kW i może pracować w trybie stałonapięciowym lub stałoprądowym. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez złącze IEC320 przy napięciu wejściowym w zakresie 85–265V AC.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack 19" przy wymiarach zewnętrznych 214 x 43,6 x 493 mm. Monitorowanie parametrów pracy odbywa się za pomocą dwuczęściowego wyświetlacza LED o rozdzielczości 4 cyfr. Stabilność wyjścia określają tętnienia i szumy na poziomie ≤6Vpp oraz ≤50Vpp, przy czym urządzenie posiada izolowane wyjścia oraz wbudowane zabezpieczenia przed podnapięciem (UVP), przepięciem (OVP) i przegrzaniem (OTP).