Модель: T-GH150-7-IEEE
Виробник: TDK-LAMBDA
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GH150-7-IEEE
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GH150-7-IEEE
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–150V DC / 7A, 1,05kW
Ten jednokanałowy zasilacz programowalny dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–150V DC oraz prąd do 7A, osiągając moc maksymalną 1,05kW. Urządzenie pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując tętnienia i szumy na poziomie ≤20Vrms oraz ≤75Vpp. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez złącze IEC320 w zakresie napięć 85–265V AC.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19" i posiada wymiary 214x43,6x493mm. Zasilacz może pracować w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. Producent udziela na ten produkt 60 miesięcy gwarancji.