Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GENH-8-90/LN
Модель: T-GENH-8-90/LN
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 4.5 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-8-90/LN
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–8V / 90A, moc 720W
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny serii GEN oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie od 0 do 8V DC oraz prąd wyjściowy do 90A przy maksymalnej mocy wyjściowej 720W. Urządzenie pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, zapewniając rozdzielczość napięcia wyjściowego na poziomie 0,96mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego wynoszącą 10,8mA. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez złącze typu IEC320 przy napięciu wejściowym z zakresu 85–265V AC.
Konstrukcja zasilacza umożliwia montaż w standardzie rack 19" przy wymiarach obudowy 214x43,6x437,5mm. Wartości parametrów wyjściowych prezentowane są na dwóch 4-cyfrowych wyświetlaczach LED. Urządzenie wyposażono w interfejsy komunikacyjne RS232 oraz RS485, a także funkcje takie jak blokada panelu przedniego, pamięć ostatnich ustawień oraz możliwość pracy w trybie równoległym. Tętnienia i szumy napięcia wyjściowego wynoszą ≤8Vrms oraz ≤60Vpp.