Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GENH-600-1.3
Модель: T-GENH-600-1.3
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 5.698 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-600-1.3
Zasilacz laboratoryjny programowalny 0–600V DC / 0–1,3A
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-600-1.3 to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 780W. Zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–600V DC oraz prąd wyjściowy od 0 do 1,3A. Urządzenie oferuje rozdzielczość ustawień na poziomie 72mV dla napięcia oraz 160µA dla prądu, pracując w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack 19" przy wymiarach 214x43,6x437,5mm. Zasilanie urządzenia odbywa się poprzez złącze IEC320 przy napięciu wejściowym 85–265V AC. Parametry pracy monitorowane są za pomocą dwóch czterocyfrowych wyświetlaczy LED, a komunikację zewnętrzną realizują interfejsy RS232 i RS485.