Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GENH-300-2.5
Модель: T-GENH-300-2.5
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 5.698 kg
Відгуки: 0
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GENH-300-2.5
Zasilacz laboratoryjny 0–300V / 2,5A, moc 750W, interfejs RS232/RS485
TDK-LAMBDA GENH-300-2.5 to programowalny zasilacz laboratoryjny o konstrukcji jednokanałowej, zaprojektowany do pracy z napięciem wyjściowym w zakresie od 0 do 300V DC oraz prądem wyjściowym do 2,5A. Urządzenie osiąga moc maksymalną 750W i może pracować w dwóch trybach: stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Parametry wyjściowe charakteryzują się rozdzielczością 36mV dla napięcia oraz 300µA dla prądu, przy poziomie tętnień i szumów wynoszącym odpowiednio ≤25Vrms oraz ≤150Vpp.
Zasilacz przystosowany jest do montażu w szafach typu rack 19" i zasilany napięciem w zakresie 85–265V AC poprzez złącze wejściowe IEC320. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C, a jego wymiary wynoszą 214x43,6x437,5mm. Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta.