Модель: T-GEN-8-180/LN
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 8.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-8-180/LN
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-8-180/LN
Zasilacz laboratoryjny 0–8V / 180A, moc 1,44kW
Jednokanałowy zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-8-180/LN to urządzenie programowalne, przeznaczone do pracy w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Jednostka zapewnia napięcie wyjściowe w zakresie 0–8V DC oraz prąd wyjściowy do 180A, osiągając przy tym moc maksymalną 1,44kW. Urządzenie zasilane jest napięciem w przedziale 85–265V AC, a podłączenie wejściowe realizowane jest poprzez listwę zaciskową.
Konstrukcja zasilacza umożliwia montaż w standardzie rack 19" o wymiarach 482,8 x 43,6 x 507mm. Parametry pracy są monitorowane za pomocą podwójnego wyświetlacza LED z 4-cyfrową precyzją, oferując rozdzielczość napięcia wyjściowego 0,96mV oraz rozdzielczość prądu wyjściowego 10,8A. Tętnienia i szumy dla napięcia regulowanego wynoszą odpowiednio ≤8Vrms oraz ≤60Vpp. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C.