Модель: T-GEN-6-200/LN
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 8.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-6-200/LN
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-6-200/LN
Zasilacz laboratoryjny 0–6V / 200A, moc 1,2kW, montaż rack 19"
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-6-200/LN to jednokanałowe urządzenie programowalne, oferujące napięcie wyjściowe w zakresie 0–6V DC oraz prąd wyjściowy do 200A. Całkowita moc wyjściowa jednostki wynosi 1,2kW. Urządzenie może pracować w trybie stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), a jego praca wspierana jest przez rozdzielczość ustawień napięcia na poziomie 0,72mV oraz prądu wynoszącą 12mA.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafie rack 19", przy zachowaniu wymiarów 482,8x43,6x507mm. Zasilacz wyposażono w dwa wyświetlacze LED o czterocyfrowej rozdzielczości, które umożliwiają monitorowanie parametrów pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Interfejsy RS232 oraz RS485 pozwalają na komunikację z jednostką, natomiast listwa zaciskowa służy jako złącze wejściowe dla napięcia zasilania w zakresie 85–265V AC.