Модель: T-GEN-6-100/LN
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 7 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-6-100/LN
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-6-100/LN
Zasilacz laboratoryjny 0–6V / 100A, moc 600W
TDK-LAMBDA GEN-6-100/LN to programowalny zasilacz laboratoryjny jednokanałowy o mocy maksymalnej 600W. Urządzenie dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie 0–6V DC oraz prąd wyjściowy do 100A. Zasilacz pracuje w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC) i jest przystosowany do zasilania napięciem w zakresie 85–265V AC za pomocą złącza wejściowego IEC320.
Model ten charakteryzuje się rozdzielczością napięcia wyjściowego 0,72mV oraz prądu wyjściowego 24mA. Wbudowany interfejs RS232 oraz RS485 pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie parametrów. Użytkownik ma do dyspozycji funkcje blokady panelu przedniego, pamięci ostatnich ustawień oraz możliwość pracy w trybie równoległym. Pomiar parametrów odbywa się za pomocą dwóch wyświetlaczy LED o rozdzielczości 4 cyfr.
Obudowa o wymiarach 482,8x43,6x507mm przeznaczona jest do montażu w szafach rack 19 cali. Urządzenie pracuje w temperaturze od 0 do 50°C, a parametry tętnień i szumów wynoszą ≤8Vrms oraz ≤60Vpp. Produkt objęty jest 60-miesięczną gwarancją producenta.