Модель: T-GEN-50-30/LN
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 11.022 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-50-30/LN
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-50-30/LN
Zasilacz laboratoryjny 0–50V DC / 30A, moc 1,5kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-50-30/LN jest jednokanałową jednostką o mocy maksymalnej 1,5kW. Urządzenie dostarcza napięcie wyjściowe w zakresie od 0 do 50V DC przy natężeniu prądu od 0 do 30A. Zasilacz charakteryzuje się rozdzielczością napięcia wyjściowego na poziomie 6mV oraz rozdzielczością prądu wyjściowego 3,6A.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu w szafach typu rack 19" przy wymiarach 482,8x43,6x507mm. Wyposażenie obejmuje dwa wyświetlacze LED z 4-cyfrową prezentacją danych oraz interfejsy komunikacyjne RS232 i RS485. Podłączenie zasilania wejściowego realizowane jest za pomocą listwy zaciskowej, a dopuszczalny zakres napięcia zasilania wynosi 85–265V AC.