Модель: T-GEN-20-165-3P400/F
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 13.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN20-165-3P400/F
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN20-165-3P400/F
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 165A, moc 3,3kW
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA GEN20-165-3P400/F to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 3,3kW. Umożliwia regulację napięcia wyjściowego w zakresie od 0 do 20V DC oraz prądu wyjściowego w zakresie od 0 do 165A. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafie typu rack 19" o wymiarach 482,6 x 88,9 x 498mm.