Модель: T-GEN-150-10
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 10.587 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA GEN-150-10
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA GEN-150-10
Zasilacz laboratoryjny 0–150V / 10A, moc 1,5kW
Zasilacz laboratoryjny programowalny TDK-LAMBDA GEN-150-10 to jednokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1,5kW. Oferuje regulowane napięcie wyjściowe w zakresie 0–150V DC oraz prąd wyjściowy do 10A, przy rozdzielczości ustawień wynoszącej odpowiednio 18mV oraz 600mA. Zasilacz przystosowany jest do pracy w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC).
Konstrukcja zasilacza o wymiarach 482,8x43,6x507mm została zaprojektowana do montażu w szafach typu rack 19". Zasilanie jednostki odbywa się poprzez listwę zaciskową przy napięciu wejściowym z zakresu 85–265V AC. Urządzenie zachowuje stabilną pracę w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. Produkt objęty jest 60-miesięcznym okresem gwarancji producenta.