Модель: T-G80-94-3P480
Виробник: TDK-LAMBDA
Waga: 5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny TDK-LAMBDA G80-94-3P480
Опис
Zasilacz laboratoryjny TDK-LAMBDA G80-94-3P480
Zasilacz laboratoryjny 0–80V / 34A, 2720W, interfejs LAN/RS232/RS485/USB
Zasilacz laboratoryjny G80-94-3P480 to jednokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 2720W. Sprzęt obsługuje zakres napięcia wyjściowego od 0 do 80V DC oraz prąd wyjściowy w przedziale 0–34A. Urządzenie pracuje w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując tętnienia i szumy dla napięcia na poziomie ≤15Vrms oraz ≤90Vpp.
Zasilacz przystosowano do montażu w szafach typu rack 19", a jego wymiary wynoszą 423x43,6x533,2mm. Urządzenie zasilane jest napięciem trójfazowym w zakresie 3 x 342...528V AC i może pracować w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Wyposażono je w szeroki zestaw interfejsów komunikacyjnych: LAN, RS232, RS485 oraz USB. Producent zapewnia 60-miesięczny okres gwarancyjny.